رپورتاژ آگهی رایگان

راد پنل » رپورتاژ آگهی رایگان

رپورتاژ آگهی خود را به رایگان در راد پنل منتشر کنید!

اگر به دنبال معرفی محصولات و خدمات خود هستید و یا می‌خواهید از یک جای معتبر برای سایت خود بک لینک بگیرید، راد پنل یک پیشنهاد رد نشدنی خواهد بود. شما می‌توانید رپورتاژ آگهی خود را بدون هیچ محدودیتی و با 3 لینک فالو در راد پنل منتشر کنید. کاملا رایگان!
اعتبار و قدرت راد پنل در یک نگاه:
اعتبار دامنه
(Domain Authority)
اعتبار صفحه
(Page Authority)
امتیاز اسپم
(Spam Score)
رتبه دامنه
(Domain Rating)
20311%14
آپدیت شده در 1 دی 1402

این اعداد چه هستند؟

مراجع معتبر جهانی، برای رتبه بندی وبسایت‌ها از پارامترهای مختلفی استفاده می‌کنند. دو تا از بهترین مراجع، سایت‌های Moz.com و Ahrefs.com هستند.

3 ستون اول این جدول مربوط به سایت ماز است. اعتبار دامنه یعنی کل این دامنه از چه میزان اعتباری برخوردار است. این عدد هرچه بالاتر باشد بهتر است. به طور کلی وبسایت‌هایی که اعتبار بالای 15 دارند، اعتبار بالایی نزد گوگل نیز خواهند داشت. اعتبار صفحه نیز همانند اعتبار دامنه است اما برای هر صفحه از آن سایت فرق می‌کند. در جدول بالا، اعتبار صفحه اصلی راد پنل نمایش داده است. همچنین امتیاز اسپم بیانگر این است که این سایت تا چه حد محتوای کپی و ناکارآمد و بک‌لینک‌های بی‌کیفیت دارد. این عدد هرچه به صفر نزدیک‌تر باشد بهتر است. برای چک کردن این اعداد می‌توانید از آدرس زیر استفاده کنید:

https://websiteseochecker.com/bulk-check-page-authority

رتبه دامنه نیز یکی دیگر از پارامترهای اعتبار سنجی است که توسط مجموعه قدرتمند Ahrefs ارائه شده است. همانند اعتبار دامنه ماز، این عدد هرچه بالاتر باشد بهتر است. برای چک کردن این اعداد نیز می‌توانید از آدرس زیر استفاده کنید:

https://ahrefs.com/website-authority-checker

در یک کلام، شما با لینک گرفتن از سایت‌هایی که اعتبار بالایی دارند، اعتبار سایت خودتان را نیز بالاتر خواهید برد.

به بالا بروید
نزدیک
نزدیک